.

.

Атлетски дела женски атлетизми исмејувачки качулка на вратот

Атлетски дела женски атлетизми исмејувачки качулка на вратот

DEN 639.84
Залиха
Достапно за нарачка

Се упатува кон теретана или само опуштање? Худи Худи од атлетски работи лесно оди каде и да ве однесе денот. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. исмејно деколте. Затворање на патент. 68% модал/29% полиестер/3% спандекс. Машина за перење. Увезени. Исмејувачки врат худи за жени од атлетски дела.

Спецификација

Избор на клиент