.

.

Овошје на јамот за дишење на мрежи со ткаени пантами за пижами

Овошје на јамот за дишење на мрежи со ткаени пантами за пижами

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Овој овошје на сетот за спиење со 2 парчиња има кратки ракави за дишење на екипажот што не само што е мек, туку ве одржува ладно и суво преку мрежа како ткаенина што може лесно да тече воздухот низ него. Совпаѓајте го тоа со мека лесна грижа микро -изшкуркана (лесно четкана) ткаена панталона за спиење и ќе ја донесе крајната удобност во топлите ноќи. Панталоните се карактеризираат со две странични џебови, прилагодлива еластична половината со цртеж за подобро вклопување и летање со едно копче. Машинско миење суво суво. Машинско миење ладно со слични бои. Не-хлорско белило. Tumble Dry Ship. Топло железо ако е потребно.

Спецификација

Избор на клиент