.

.

Скоро природно 35in. Вештачки цвет од цреша, розова

Скоро природно 35in. Вештачки цвет од цреша, розова

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Скоро природното 35in. Дали сакате да го видите црешата на црешата без да патувате во Јапонија? Сега можете да го доживеете нивниот раскош од удобноста на вашиот дом со овој вештачки цветен цвет. Околу скоро природна АД - повеќе од 75 години, скоро природен АД им обезбедува на потрошувачите на совеста убави алтернативи на природните украси. Дизајнирано од највисок квалитет на материјали од страна на олово дизајнери на ентериер. Вашето вештачко растително стебло ќе изгледа убаво за наредните години; Едноставно избришете чиста со мека сува крпа кога е потребно. Оваа ставка ќе треба да се обликува кога ќе се отстрани од безбедното поле за да му овозможи да ја достигне својата целосна големина. Совршен за букет за венчавки од DIY, закачалка за wallидови или позадина на фотографии. Вештачките растенија стебла се произведуваат со употреба на синтетички материјали и се добро дизајнирани и конструирани да бидат живот како живот. Пикањата од свила се произведуваат со употреба на синтетички материјали, како што е полиестерски материјал или пластика, и се добро дизајнирани и конструирани за да бидат животни по изглед. Стоејќи на 35 “, овој висок сет од 3 цвеќиња на цреша создава memoriesубовни спомени со семејството во текот на целата година. Препорачано за употреба во затворен простор. Можете да дизајнирате лесни и сонувачки ремек -дела како што се венци, свадбени букет, закачалки за wallидови, позадина на фотографии или расадник за бебиња. Комплетот вклучува 3 цвеќиња од цреша. Предметот ќе треба да се обликува кога ќе се отстрани од кутијата; Ова растение лесно може да се наведнува за целите на преобликување - ве молиме одделете ги и испрскајте ги стеблата и лисјата за да ја постигнете посакуваната полнота.

Спецификација

Избор на клиент