.

.

Brinley Co. женска удобна пена Еспадрил клин сандала

Brinley Co. женска удобна пена Еспадрил клин сандала

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Донесете ги вибрациите подготвени за одмори со Wafyy By Brinley Co. Овој слајд има вегански кожни ленти со повеќе обоени ленти, кои сигурно ќе ви го осветлат денот. Комфорна пена од 6 мм ™ стапало и клин -потпетица завиткана во земјата Еспадрил оваа сандала за текстуриран изглед. Висина на пета : 2 1/2-инчен. Тип на пета : клин. Висина на платформата : 1 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : Мулти -стрип. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 6 мм удобна пена. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Спецификација

Избор на клиент