.

.

Бринли Ко.

Бринли Ко.

DEN 703.84
Залиха
Достапно за нарачка

Завршување на окото на вашиот изглед на најсилниот изглед, Cantia By Brinley Co. Овој веган кожен лајфер стан е детален со квадратна пети за пространа вклопување и поддржувачка удобна пена од 4 мм TRU ™ стапало. Детал за ретро престилка и акцент на ланецот го врзуваат дизајнот. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : Плоштад. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Спецификација

Избор на клиент