.

.

Коцка за складирање на принцезата Дизни

Коцка за складирање на принцезата Дизни

DEN 1295.84
Залиха
Достапно за нарачка

Додадете боја и организација во просторијата на вашето малечко со овие 2 коцки за складирање. Тие се разноврсни и можат да држат чевли, облека, играчки, перници, ќебиња и што било друго што сакате да го задржите од подот. Цврстите контејнери за складирање имаат рачки за лесно носење и се дизајнирани да се држат против нормално абење и солза. Коцките ќе изгледаат симпатично во просторијата на секое дете или можат да одат во бањи или места за складирање. Овие отпадоци, сет од 2, ќе додадат функционалност во собата на вашето дете додека ја одржуваат ангажирана со неговите омилени ликови. Канти за отпадоци се исто така идеални за преземање со вас во движење, така што вашето малечко може да ги задржи своите книги и играчки на дофат. Коцки за складирање со 2 парчиња Дизни принцеза : Шарена графика на вашите омилени ликови. Вклучува 2 коцки за складирање. Димензии : 10 "x 10". Рачки за лесно носење. Поставете се за лесно складирање и потоа колапс кога не се користи. Прашања за потсетување на производи? Предметите што се дел од отповикување се отстранети од страницата и веќе не се достапни за купување. Овие предмети вклучуваат само предмети, а не оние на продавачите на пазарот. Клиентите кои купиле потсетена ставка ќе бидат известени по е -пошта или со писмо испратено на адресата дадена за време на купувањето. За целосни информации за потсетување, одете на потсетување.

Спецификација

Избор на клиент