.

.

Супер напад на Бакуган, шанса Драго Ред

Супер напад на Бакуган, шанса Драго Ред

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Пакетот „Бакуган Супер напад“ му дозволува на вашиот малку борба за борба со Бакуган да ја однесе на следното ниво. Оваа специјална карактеристика Бакуган нуди нов, уникатен дизајн и специјални карактеристики на напад. Супер напад на Бакуган, шанса Драго Ред : Совршен додаток за колекционерите на Бакуган. 1 специјална карактеристика Бакуган. 1 порта картичка. 1 картичка за способност.

Спецификација

Избор на клиент