.

.

Циао Бела двострана хартија 90lb 12 x12 12 pkg-ciao bella, дизајнира секој

Циао Бела двострана хартија 90lb 12 x12 12 pkg-ciao bella, дизајнира секој

DEN 202.40
Залиха
Достапно за нарачка

Совршен почеток на страници за белешки, картички и други занаети со хартија! Овој пакет содржи 12 двострани чаршафи 12x12 инчи со различен дизајн од секоја страна. Увезени. Ciao Bella двострана хартиена пакет 90lb 12 "x12" 12/pkg-ciao bella, 12 дизајни/1 секој.

Спецификација

Избор на клиент