.

.

Калибар за чистење со 3 парчиња за чистење на алуминиум, 91605

Калибар за чистење со 3 парчиња за чистење на алуминиум, 91605

DEN 591.84
Залиха
Достапно за нарачка

Outers9160507668391605 Калибар специфични шипки за чистење за да се обезбеди точно и прецизно чистење на носење. Сите прачки и додатоци имаат стандардни теми во индустријата кои можат лесно да се разменуваат со додатоците на другите производители.

Спецификација

Избор на клиент