.

.

Шорцеви за пливање на машка лента

Шорцеви за пливање на машка лента

DEN 287.84
Залиха
Достапно за нарачка

Додадете малку безвременски шарен стил во вашата гардероба за пливање за пливање со овие машки пливање стебла од Georgeорџ. Тие се изработени од мека, брзо сушење ткаенина со спандекс за совршена количина на истегнување и имаат ново и подобрено вклопување со осум-инчен инсем. Има една шарена шарена шема отпечатена низ целиот свет, додека полу-еластичната лента и влечењето ги одржуваат шорцевите на своето место. Два пригодни странични џебови и страничен џеб за поштенски пакувања ги комплетираат шорцевите за табла, кои се достапни во разновидни шарени стилови и се одлични за сурфање, забава на плажа и уживање во следната забава во базенот. Шорцеви за пливање на машка лента за мажи на Georgeорџ : 90% полиестер, 10% спандекс. Пливаат шорцеви. Ново и подобрено вклопување. 8 "inseam. Сеопфатен шарен шема. Половина-еластична лента за половината со влечење. Две странични џебови. Страничен поштенски џеб. Достапно во разновидни стилови. Машинско миење ладно, само белило на нехлор кога е потребно, суво суво ниско, ниско железо.

Спецификација

Избор на клиент