.

.

Носталгично соло и патничко седиште за голема брзина на близнаци

Носталгично соло и патничко седиште за голема брзина на близнаци

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Новата технологија со носталгичен изглед е она што го прави ова седиште да обезбеди голема удобност и класичен изглед на вашиот велосипед. Карактеристиките вклучуваат столпчиња, облечени кончови и цврсто функционално здолниште што помага да се прикрие рамката за тој непречен непрекинат изглед. Дизајн на пена со две парчиња со целосна кофа со ширина од 12 '' и 7 1, 2 '' широко патнички седишта со зашиени централни панели го комплетираат изгледот. Аглите на патничкото седиште напред за да го поддржат грбот на возачот. Изградена на единечно парче челична плоча што е тепих за да се заштити фидер и цврсти монтирања до рамката. Носталгично соло и патничко седиште за голема брзина на Твин 4.

Спецификација

Избор на клиент