.

.

Покрив за замена на најважните домаќинства и подлогата за таблата за пеглање 895018-

Покрив за замена на најважните домаќинства и подлогата за таблата за пеглање 895018-

DEN 783.84
Залиха
Достапно за нарачка

Надградете ја вашата табла за пеглање со оваа свежа широка табла за замена на таблата за пеглање и подлогата опремена специјално за нашата табла за луксузно пеглање 895018-1. Знаеме дека вашата покривка на таблата за пеглање може да започне да покажува знаци на абење и да се искине долго пред да се даде вистинската табла за пеглање. Наместо да ја замените целата станица за пеглање, оваа обвивка за замена и подлогата може да ја постави вашата табла за пеглање да изгледа добро како и ново. Оваа подлога за замена ги има истите супериорни карактеристики како и оригиналната подлога вклучена со вашата луксузна табла за пеглање со широк врв. Има 100% памучна обвивка со атрактивен дизајн со црно -злато и 8 мм полиестерска пена и се чувствува подлога. Памукот за дишење им овозможува на топол воздух и пареа да поминат низ капакот и перфорираната табла, подобрувајќи ја циркулацијата на воздухот за подобри резултати од пеглање. Дополнителното густо подлога обезбедува супериорна трајна и мазна површина за дури и резултати за пеглање. На капакот има и еластично завојување за да го задржите капакот безбеден на таблата додека пеглате. Оваа обвивка и подлога за пеглање го заменува капакот и подлогата на нашата луксузна табла за пеглање со широки врвни. Еластично врзување . Користете за замена на стара, оштетена или истрошена табла за вашата табла за пеглање . Атрактивен црн дизајн со детали за злато.

Спецификација

Избор на клиент