.

.

Мармонт Хил Ајкулите врамени wallидна уметност, 36,00 1,50

Мармонт Хил Ајкулите врамени wallидна уметност, 36,00 1,50

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Оваа ајкула врамена wallидна уметност е врвен квалитет на giclee на архивска хартија со висока резолуција од уметничкиот колектив Мармонт Хил. Мармонт Хил е колектив на уметници - предводен од Парвез Таџ кој делува како креативен директор. Заедно создаваме оригинални уметнички дела кои се отпечатени на најразлични материјали како што се алуминиум, платно, огледало и обновено дрво. Колективот е инспириран од луѓе, места и работи. Секое парче со ограничено издание е рачно изработено со loveубов и грижа. Мармонт Хил Ајкулите ја врамени wallидната уметност : ВИДОВИТЕ ГИКЕЛЕН ПРИНЦЕН НА АРХИВЕР ЗА АРХИВЕР ЗА АРХИВЕР. РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИЦИ. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Спецификација

Избор на клиент