.

.

Активизија Скајландски имагинатори Худ Срп - Дополнителна фигура на видео игри за конзола за игри

Активизија Скајландски имагинатори Худ Срп - Дополнителна фигура на видео игри за конзола за игри

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Активизија Скајландерс имагинатори Худ Срп - Дополнителна фигура на видео игри за игра конзола игра како сенсеи херои или негативци, додека ги здружуваат силите за да ги спасат Skylands, секој сензи е господар на еден од десетте типови на борбени класа секој со свое уникатно оружје и моќ, искористете го Моќта на Senseis да ги направи вашите имагинатори Skylanders посилни, Sense IS отклучете ги специјалните опрема и моќта за вашиот имагинатор Skylanders, Sensei Skylanders се крајните мајстори на семоќните сили на небото-чи, оваа фигура на Skylanders бара портал за имагинатори (вклучени во Скајландските имагинатори Стартер Пакет) за да се користи во игра.

Спецификација

Избор на клиент