.

.

Чудо на нација момчиња со долга ракав фланелен кошула, големини 4- & хаски

Чудо на нација момчиња со долга ракав фланелен кошула, големини 4- & хаски

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Воведување на совршен додаток на неговата гардероба - пријатна и стилска фланелна кошула од Wonder Nation. Изработена од најмекиот и најудобната мешавина од памук, оваа кошула ќе го задржи топло и удобно во текот на целиот ден. Без разлика дали игра надвор или легнува дома, тој ќе го сака начинот на кој се чувствува оваа кошула против неговата кожа. Класичниот дизајн на фланел со џеб на градите е совршен за секојдневни настани, училишни денови или дури и семејни излети! Само на. Материјал : 55% памук/45% вискоза. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : јака од точка. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : Долги ракави. Ockебови : На градите. Карактеристики : Супер мека ткаенина. Момци Фланел кошула од Wonder Nation.

Спецификација

Избор на клиент