.

.

Бесплатно склопување женска исечена маица BO со кратки ракави

Бесплатно склопување женска исечена маица BO со кратки ракави

DEN 279.84
Залиха
Достапно за нарачка

Кој рече дека боксер значи квадрат? Останете ладни во боксерската тепачка на бесплатното склопување во класични обрасци и бои. Неговата разноврсност не знае за граници - ја носи секоја сезона, на кој било начин, на кое било тело. Исклучиво на. Материјал : 100% органски памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. Fit : Boxy Fit. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Исечен полите. Бесплатно склопување исечена маица за кутии за жени.

Спецификација

Избор на клиент