.

.

Stuple Industries fo спиење Ноќна небо Месечина графичка уметност бела врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Кери Ен Грипо-Пајк

Stuple Industries fo спиење Ноќна небо Месечина графичка уметност бела врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 16 x 1,5 x 20 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 11 x 1,5 x 14 Голем : 16 x 1,5 x 20 преголеми : 24 x 1,5 x 30. Уметнички дела се однесуваат на : ноќ; Месечина; Цицач; Животно; Полна месечина; Лисица; Животински свет; Кучешки; Црвена лисица, небо. Дизајн од Кери Ен Грипо-Пајк.

Спецификација

Избор на клиент