.

.

Одморот засолниште на каналот тапациран од глава, кралот Калифорнија Кинг, беж

Одморот засолниште на каналот тапациран од глава, кралот Калифорнија Кинг, беж

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Остатокот за постелнина, инспирирана со тапациран со 3 канали со средно кревање, додава стилска и функционална естетика во секоја спална соба. Современиот дизајн на канали безвременски 3 совршено со модерната конструкција на средниот пораст. Оваа глава е компатибилна со повеќето рамки за кревет и основи, плус е лесно да се инсталира. Нозете доаѓаат претходно дупчат, а ние вклучуваме две плочи за модификација и wallидни монтирања, така што имате различни опции за прилагодување. Овој производ е поддржан од гаранција за живот. Достапно во кралот Кинг/Калифорнија, кралица, полна и близначка. Изберете од шест бои : јаглен, беж, сива, црна, морнарица и крем. Овие издржливи лесни инспирирани глави се достапни во шест зачудувачки бои, за да можете да бидете сигурни дека ќе ја пронајдете совршената табла за комплиментирање на вашата естетика; Јаглен, беж, сива, црна, морнарица и крем. Конструкцијата на цврсто дрво обезбедува стабилен и долготраен производ самоуверено поддржан со ограничена гаранција за живот против дефекти на производителот. Висината на главата се прилагодува во 2-инчни додатоци кои се движат од 34 инчи до 46 инчи за да се сместат повеќето рамки за кревет и основи. Овој производ доаѓа со претходно дупчат нозе, плочи за модификација и опционални wallидни монтирања за да ви даде најразлични опции за прилагодување. Овие стилски глави се достапни во кралот Кинг / Калифорнија, кралица, полна и близнаци.

Спецификација

Избор на клиент