.

.

Трговска марка ликовна уметност Списание Рак Канвас уметност од Јеил Гурни, Црна мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност Списание Рак Канвас уметност од Јеил Гурни, Црна мат, црна рамка

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Списание за списанија“ платно уметност од Јеил Гурни, Црна мат, Црна рамка : Уметник : Јеил Гурни. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Спецификација

Избор на клиент