.

.

Тохуу Зајак Салфетка Прстен Зајакот Салфетка Прстени Во Собата На Гроздобер Пролет Свадба Роденден Вечера Партии Ретро Домашна Маса Декорација домот

Тохуу Зајак Салфетка Прстен Зајакот Салфетка Прстени Во Собата На Гроздобер Пролет Свадба Роденден Вечера Партии Ретро Домашна

DEN 415.84
Залиха
Достапно за нарачка

Опис : секој детал е внимателно изработен и прецизно исечен за да се обезбеди деликатес. Одлична декорација за Велигден, пролет, Денот на Вљубените, празници, забави, свадби, тушеви, роденденски забави, секојдневна употреба или секоја пригода.Спецификација : Име : Велигденска Салфетка Прстен Боја : како што е прикажано на сликата материјал : нерѓосувачки челик апликација : Свадба, Забави, Прослава, Дипломирање, Банкет, Накит итн.Големина на производот : за 9*6*4.5 цм/3.54*2.36*1.77 во, тежина : 11гпакување листа : 4*Велигденски Салфеткиимајте Предвид : Поради рачно мерење, постои толеранција во големината на производот.Поради светлосните ефекти и аглите на камерата, постои разлика во бојата во производот, ве молиме разберете. ●Додадете детски Прстени За Велигденски салфетки првенствено се составени од везени компоненти на зајаци. Новите моди се попривлечни. Облиците на цвет и морков ја прават салфетката за зајаци да биде повеќе детска. €Изобилство Количина € Мали И исклучителни, удобен и складирање. Прстените за салфетки за Велигденско Зајаче се погодни за повеќето секојдневни салфетки. Има доволно копчиња за салфетки за да ги задоволат вашите дневни потреби. `+Едноставно Чистење Ако Прстените За Салфетки За Зајаче Се извалкаат, исчистете ги со влажен сунѓер. Неговата мека, исто така, нема да ги гребе вашите салфетки. ●Долг Работен Век●Прстените За Салфетки За Зајачиња изгледаат елегантно и елегантно благодарение на нивната силна конструкција и фината изработка. За совршени салфетки, секој аспект е прецизно дизајниран и совршено исечен. ①Широки Апликации Прстенот За Салфетки За Зајаци е популарен за свадби, банкети, прослави, церемонии за дипломирање, банкети, дневни оброци и други специјални прилики. Ќе добиете многу комплименти на настани!.

Спецификација

Избор на клиент