.

.

Машки Машина И Бак Загреана Морнарица Илиноис Борба Против Илини Голем И Висок Рение Прималофт Еко Целосен Патент Пуфер Елек

Машки Машина И Бак Загреана Морнарица Илиноис Борба Против Илини Голем И Висок Рение Прималофт Еко Целосен Патент Пуфер Елек

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Овој Илиноис Кој се Бори Против Илини Голем И Висок Рение Прималофт Еко Пуфер Елек Со Целосен Патент Од Секач И Бак е задолжителен за постудено време. Изолацијата На Прималофт и водоотпорната обвивка обезбедуваат исклучителна топлина и заштита од елементите. Исто така, се одликува со везено лого На Илиноис Што Се Бори Против Илини и се вклопува во сопствениот џеб за да го олесни пакувањето за вашето следно патување. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Полн Патент. Официјално лиценциран. Машинско перење. Без ракави. Материјал : 100% Најлон. Џеб на градите со патент. Отпорен на ветер и вода. Пакети во сопствениот џеб. Целосно затворање со патент. Марка : Секач & Бак. Везена графика. Два џебови со патент. Увезени. Тежок елек погоден за ниски температури. Потсмеваат вратот.

Спецификација

Избор на клиент