.

.

Флорида држава премиер сјајно лице Кал

Флорида држава премиер сјајно лице Кал

DEN 155.04
Залиха
Достапно за нарачка

Целокупната забава на факлите, безмилотни декорации за лице, сега во сјај! Тие се лесни за примена и отстранување за без напор приказ на ентузијазам на денот на играта. Овој пакет доаѓа со шест привремени декорации украсени со тимска графика, за да можете да ги соберете или споделите со колеги навивачи. НЦАА Флорида Државен премиер сјај лице Кал. Официјално лиценциран со лига и тим. Декларации за безводно лице. Вклучува 6 декорации за сјај.

Спецификација

Избор на клиент