.

.

Инктастична Иднина Тениска Ѕвезда-Симпатична Тениска Топка Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастична Иднина Тениска Ѕвезда-Симпатична Тениска Топка Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 303.84
Залиха
Достапно за нарачка

Идна Тениска Ѕвезда-Симпатична тениска Топка Мала Маица тениска облека. Инктастична Идна Тениска Ѕвезда-Симпатична Тениска Топка Мало Дете Маица Со Кратки Ракави Унисекс Хедер И Жешка Розова 3Т. тениска облека. Идна Тениска Ѕвезда-Симпатична тениска Топка Мала Маица тениска облека. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. спортска ѕвезда про облека натпревар игра играч омилен подарок ад дете од предучилишна возраст дете.

Спецификација

Избор на клиент