.

.

Контејнер За Складирање На Решетката, Транспарентна Алатка За Организатор На Бо Пластика

Контејнер За Складирање На Решетката, Транспарентна Алатка За Организатор На Бо Пластика

DEN 2719.84
Залиха
Достапно за нарачка

Двојна заштитаприкат на малиот сад со високо затворање за да ги заштитите вашите мали предмети, големата кутија за складирање го штити садот, за да можете да ги најдете предметите што ги имате .Транспарентна и чистакористете рачно напишана хартија до бојата/името на предметот, без да мора да го вртите и вртите кабинетот. Тоа во голема мера заштедува време за пребарување и го олеснува користењето.Пренослив и лесен местото за носење не е тесно и мало, што ја прави екстракцијата поудобна. Пластичниот материјал е полесен, избегнувајќи тежина и намалување на раката/рамото.Мултифункционално не дијамант, исто така, за складирање на многу мали предмети како што се накит, обетки, прстени, ѓердани или дом што може да се соберат и пронајдат материјал : Ппцолор : Содржина на Бело Пакување : 1 контејнер За Складирање Се Што ви треба е случај за организатор на дијаманти!. Имајте многу вежби, кога ќе се стави на масата, ќе ја изгуби бојата поради влага и прашина и постепено ќе го изгуби сјајот. Користете пластична кеса за пакување на мониста? Премногу е тешко да ја пронајдете потребната боја! Ако пластиката не е случајно затворена, мониста што паѓаат на земја тешко се чистат. Шарените монистра лесно се губат и тешко се раздвојуваат. Тешко е да се чува.

Спецификација

Избор на клиент