.

.

Божиќни Предмети За Расчистување, Декорација На Домашна Градина Од Диносаурус Од Диносаурус

Божиќни Предмети За Расчистување, Декорација На Домашна Градина Од Диносаурус Од Диносаурус

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Метал Диносаурус Градина Животно Декорација Домашна Градина Декорација Опис : овој украс од диносаурус може да ја врати вашата градина во периодот и да ја направи вашата градина поживописна Монтирајте го Ова на вашиот трем или градина, или на дрво за да уживате во текот на целата година. Ќе биде интересно и внатре. Големина : 28х20см дупки за Потопување обезбедени за лесна инсталација.Можете да го користите за да им кажете на вашите деца приказни и да ја пренесете радоста.Исечете прецизно од челик, а потоа користете ја нашата уникатна форма. Предметите што ќе ги добиете ќе бидат совршено претставени и подготвени да ви се восхитуваат во вашата градина. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ-Стегосаурусот И Трицератопс имаат остри точки и мора да се монтираат надвор од дофатот, ако ја удрите главата на овие, диносаурусите ќе победат. Карактеристика : Материјал : Големина На Железо : 30 € 20cmpackage Содржина : 1 x диносаурус Декорација Дома декорација. Божиќна декорација. Благодарноста украси. Соба декор. Домашен декор. Спална соба декор. Бања декор.

Спецификација

Избор на клиент