.

.

Машка Голема И Висока Класична Јака За Ширење Цврста Кошула Со Долги Ракави

Машка Голема И Висока Класична Јака За Ширење Цврста Кошула Со Долги Ракави

DEN 544.00
Залиха
Достапно за нарачка

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТКОМПЛЕТИРАЈТЕ го вашиот совршен костум и стил на вратоврска со оваа цврста кошула за фустан, со класично вклопување и материјал за изведба за да ви помогне да ја отстраните влагата и да ве исуши. Машка класична кошула со долги ракави со долги ракави со заострени ракави, повисоки дупки за раце на градите и половината и Изработени Удобни Детали За производот со чувство на рака-кошулата со фустан со Долги ракави нуди класично вклопување-Материјали : 35% памук и 65% полиестер-Тенок крој со цврста боја-Мека конструкција-Раширена јака со отстранлив престој-манжетни со Копчиња Со Кабриолет со полите на кошулата-манжетни со копчиња-Прилики : Канцеларија, дневно, работа, патување, забава, клуб, полуформална, секојдневна големина на вратот : 14-14 1/2, 15-15 1/2, 16-16 1/2, 17-17 1/2,18-18 1/2,19-19 1/2,20-20 1/2,21-21 1/2-Должина На Ракавот : 32/33, 34/35, 36/37-кошулата е достапна во различни бои и различни големини. Пакет : 1* фустан Кошула инструкции : машина за перење ладна И сува рамна Ткаенина : 35% Памук / 65% Полиестер. Затворање на предното копче. Ширење јака со отстранлив јака останува. Долги ракави со прилагодливи манжетни со копчиња. Забелешка : предлагаме изберете една големина поголема ако сакате лабава форма.Ве молиме имајте предвид дека нашите производи се мерат во рамно поставена положба.Ве молиме проверете Ја нашата Табела Со Големини прикачена под сликите на производот внимателно за да ја осигурате вашата големина пред да нарачате.

Спецификација

Избор на клиент