.

.

Засекогаш колекционерски тим Гном, Кливленд Кавалирс

Засекогаш колекционерски тим Гном, Кливленд Кавалирс

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

[P]. [AMZ_Title] НБА засекогаш колекционерски тим Гном, Кливленд Кавалирс : Официјално лиценциран тим Гарден Гном. Опсег на возраст : 5 години и нагоре. Покажете ја гордоста на вашиот тим. 11.5 "Градина Гном. Рачно изработени и рачно насликани. Подигнати тимски логоа на капа.

Спецификација

Избор на клиент