.

.

Став непознат плус големина понте блејзер со двојно гради

Став непознат плус големина понте блејзер со двојно гради

DEN 719.84
Залиха
Достапно за нарачка

Понте -понте -блејзер на ставот Непознат, нуди класичен стил со малку замаглување. Спарете го со графички мета за тотално трендовски изглед или одете за полирано совршенство со вашата омилена блуза. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Опуштено вклопување. Затворање на копчињата. Врвен лапел; Две предни џебови. Наредени. 60% рајон/35% најлон/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Плус големина со двојно гради Понте блејзер за жени од став непознат.

Спецификација

Избор на клиент