.

.

Врховниот прелеп на Докерс, врховен шорцеви

Врховниот прелеп на Докерс, врховен шорцеви

DEN 255.20
Залиха
Достапно за нарачка

Ние го нарекуваме крајно со причина. Ние ги направивме овие најпродавани, класични шорцеви со напредно истегнување и закрепнување - потоа додадовме и Zеб за складирање за дополнителна функционалност. Класични шорцеви направени со удобност и функционално детали за нас. Нашите големи и високи големини имаат продолжени половини, подлабоки предни џебови, џебови од задниот дел до половина инч поширок за големини 46 и повеќе, и подолги инсеми за високи големини. Изграден со флексибилен лента за половината, така што секогаш сте удобни, има скриен безбедносен џеб со скриен патент и монета за монети . направени со Supreme Flex ™ : Нашето силно двонасочно истегнување што се казнува веднаш, Supreme Flex ™ се протега хоризонтално со големо закрепнување , што значи дека ја одржува својата форма дури и по повторено абење. Директно вклопување : Ова вклопување е исправено и опуштено - но никогаш не е бурно. Заварувачки џебови. Машина за перење. Портокалова јамка за шкафче „Врховен флекс“. Везење на тонално крило и сидро. Само преку Интернет. Не ги исполнувате условите за враќање/размена/подигање во продавници.

Спецификација

Избор на клиент