.

.

Јован 6: и исус им рече: јас сум Брендот / Винил Налепница Налепница Цитат - Мали-Лаванда

Јован 6: и исус им рече: јас сум Брендот / Винил Налепница Налепница Цитат - Мали-Лаванда

DEN 238.88
Залиха
Достапно за нарачка

Овој винил религиозен цитат е налепница со повеќе линии што гласи : "јован 6 : 35 и исус им рече : " јас сум бренд на животот; оној што доаѓа кај мене никогаш нема да гладува; и оној што верува во мене никогаш нема да жедне" Налепницата треба со сите фонтови и стилови. Идеален е за вашата трпезарија или кујна. Налепницата лесно се прилепува на повеќето рамни површини и е одлична идеја за подарок за празниците или специјалните прилики. Дали знаевте дека дизајнираме сопствени налепници и ѕидна уметност? Контактирајте го нашиот дизајнерски тим денес. Направено од висококвалитетен винил кој може да се отстрани., Овој ѕиден цитат доаѓа во 1 лесна за нанесување самолеплива налепница., Сите бои на налепници се прикажани во оваа листа., Оваа налепница ќе се придржува до гипс картон третирано дрво рамно метално огледало или стакло. Повикајте конкретни прашања за апликација., Изберете од една од нашите три достапни ширини. Висините ќе се разликуваат. Ви треба различна големина? Контактирајте не! Сите наши графики се прилагодливи според вашите спецификации.

Спецификација

Избор на клиент