.

.

Binwwede Деца Момче Карирани Кошула Јакнаumn Повик Долг Ракав Копче Надолу Јакни

Binwwede Деца Момче Карирани Кошула Јакнаumn Повик Долг Ракав Копче Надолу Јакни

DEN 271.68
Залиха
Достапно за нарачка

Детско Момче Карирана Кошула Јакна Aut Секојдневен Долг Ракав Копче Надолу Јакни За Новороденче Бебе. Карактеристики. Карирана јакна за кошула за новороденче, класичен ревер, есенска секојдневна јакна со копчиња со долги ракави, може да биде поврзана со дуксер, фармерки за да го направат вашето дете помодерно. Погоден за секојдневно носење во пролет ,umn и зима, училиште, на отворено, одмор, патување, фотосесија итн. Големина(см)/(инч)tttt ttttt t t t t tt13. 78 t Bust : t58t/t22. 83 . Советувана Возраст : t12 - 18 Месециtlighth : t37t/t14, 57 t Bust : t60t/t23, 62 . Советувана Возраст : t18-24 Месециtlighth : t39, 5t/t15, 55 t Bust : t63t/t24, 80 . Советувана Возраст : t2-3 Години ttlengh : t42t/t16, 54 t Bust : t65t/t25, 59 . Советувана Возраст : t3-4 Години ttlengh : t44, 5t/t17, 52 t Bust : t67t/t26, 38 . Спецификации : . Материјал : Мешавина Од Памук. Сезона : Fall Пролет. Пол : Бебе Момче. Повод : Секојдневно. Стил : Мода. Шема : Карирани. Ракави : Долги Ракави. Содржина На Пакетот : . 1 * Јакна. Забелешка : . Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете. Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Многу Прилики : Обична јакна за кошула за бебиња за бебиња е погодна за пролет, aut и зима секојдневно носење, училиште, на отворено, одмор, патување, фотосесија итн. Големина и Боја : 6-12 Месеци, 12-18 Месеци, 18-24 Месеци, 2-3 Години, 3-4 години, ве молиме изберете ја најсоодветната големина според деталниот опис на големината. Боја : сина, каки. Совршен Подарок : Модна јакна со Копчиња за деца е најдобриот празничен подарок за деца девојчиња момчиња и девојчиња на денот на детето, роденден, нова година, ноќта на вештерките, божиќ. Обичен Дизајн : Карирана јакна за кошула за новороденче, класичен ревер, есенска секојдневна јакна со копчиња со долги ракави, може да се комбинира со дуксер, фармерки за да го направат вашето дете помодерно. Меки и Удобни : Пролетните и есенските јакни за кошули за бебиња се изработени од памучна мешавина, меки и удобни на допир, погодни за кожата и дишат.

Спецификација

Избор на клиент