.

.

Кроковок Дами Трчање Чевли Фитнес Тренингот Атлетски Чевли Лизгање На Чорап Патики Женски Обични Патики Џогирање Нелизгање Дише Станови Црна 8.5

Кроковок Дами Трчање Чевли Фитнес Тренингот Атлетски Чевли Лизгање На Чорап Патики Женски Обични Патики Џогирање Нелизгање Дише

DEN 287.20
Залиха
Достапно за нарачка

Содржина на пакетот : 1 Пар Лизгање На Патики (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ѓонот е изработен од МАТЕРИЈАЛИ ЕВА кои НЕ се лизгаат и отпорни на абење, со јасен дизајн на текстура, кој ја стабилизира земјата и не се лизга и е отпорен на абење! Мек, еластичен и го намалува притисокот на стапалото. ЃОН ПРОТИВ ЛИЗГАЊЕ : лесниот надворешен ѓон ЕВА е издржлив и не се лизга, што обезбедува доволно перниче за движење. Дишење мува ткаени горниот дел, циркулација на воздухот во чевелот, чувајте ја ногата удобно и свежо, одговара на ногата. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) ДИШЕ И ЛЕСНИ : Патики за ткаенина Што Дише со цврстина и мекост на истегнување, што им овозможува на вашите стапала лесно да дишат, правејќи ги чевлите да носат поудобно.

Спецификација

Избор на клиент