.

.

Начин да го прославиме руно Денот на мајката на жените

Начин да го прославиме руно Денот на мајката на жените

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Оваа забавна маичка за Денот на мајката е мека, удобна додаток на гардеробата на баба во која има финиш од руно и предниот принт. Не заборавајте : тоа исто така прави одличен подарок за Денот на мајката за неа. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. опуштено вклопување. Екипаж. Долги ракави. Контраст за печатење. Манжетни за ребра; капка полите. 60% памук/40% рециклиран полиестер. Машина за перење. Увезени. Џемпери на женска баба на мајката.

Спецификација

Избор на клиент