.

.

Пикет Куќа Мебел Грејсон Панел Кревет-Сива Даб

Пикет Куќа Мебел Грејсон Панел Кревет-Сива Даб

DEN 3145.28
Залиха
Достапно за нарачка

Завршете ја вашата куќа на фарма или спална соба во рустикален стил со Мебел За Пикет Куќа Грејсон Панел Кревет - Сив Даб. Врамената глава на овој панел кревет има врамена табла и глава со дизајн на летва. Овој панел кревет е изграден од инженерско и меламинско дрво во сива дабова завршница. Системот на дрвени летви на овој панел кревет значи дека не бара кутија пролет. Изберете од достапните големини за да го најдете најдобриот кревет за вашата соба. Изберете од достапните големини. Инженерска и меламинска конструкција на дрво. Сива даб заврши. Врамена глава со дизајн на летва. Кревет во рустикален стил. Дрво летва систем. Не е потребна пролетна кутија. Потребно е собрание.

Спецификација

Избор на клиент