.

.

Опуштено опуштено подигање на Wrangler Jean со стрии, големини 30-40

Опуштено опуштено подигање на Wrangler Jean со стрии, големини 30-40

DEN 319.04
Залиха
Достапно за нарачка

Опуштеното опуштено подигање на Wrangler® Fit Bootcut Jean ќе ве одржува удобно цел ден. Овој Jeanан има опуштено вклопување што седи под природната половината и доаѓа со лежерна нога за подигање за да ви одговара на чизмите. Секој пар е изработен од удобна мешавина од памук со совршена количина на истегнување за поголема слобода на движење. Опуштено вклопување. Отворање на ногата за подигање. Седи пониско на половината. Затворање на копчињата со летање со патент. 5 стајлинг на џеб. На задните џебови се карактеризираат со потпис „W“. Флекс тексас ткаенина. 112325475.

Спецификација

Избор на клиент