.

.

Крајбрежен накит Машки лава камен со нараквица за истегнување на коцка со коцка

Крајбрежен накит Машки лава камен со нараквица за истегнување на коцка со коцка

DEN 255.84
Залиха
Достапно за нарачка

Крајбрежен накит Машки лава камен со хематит коцка брада нараквица (8мм) метална типот на артикалот : Нема метален тип. Метална боја на артикалот : Нема метална боја. Материјал на артикалот : скапоцен камен. Тип на камен на артикалот : Лава, хематит. Камена боја на артикалот : црна, сива. Камен облик на предметот : тркалезна, коцка. Камената димензија на предметот : 8мм. Метал печат на артикалот : Нема метален печат. Категорија на артикли : накит. Тип на накит : Мода. Што е вклучено : нараквица. Внатрешен обем на нараквица : 7 инчи. Ширина на нараквица : 5/16 инчи. Тежина на артикалот во грамови : 20 грама. Тип на затворач на артикалот : Нема тип на затворач. Поставување на камен за накит : напрегање. Стил на артикал : манжетна, стабилна, изјава, слоевит, истегнување. Демографска возраст : возрасни (18 години и повеќе). Насочена публика : Мажи, машки, жени, женски, унисекс. Грижа и чистење : Избришете со полска крпа. Прикажана сезона : есен, лето, пролет, зима.

Спецификација

Избор на клиент