.

.

Време на празник, грд Божиќни костуми за божиќни санкони, големини S-2XL

Време на празник, грд Божиќни костуми за божиќни санкони, големини S-2XL

DEN 351.84
Залиха
Достапно за нарачка

Пиво Бандолиер ирваси за пиење на ирваси, Божиќ Ромпер е облека за оваа сезона на празници. Со тоа е дополнителен празничен изглед, секако ќе се насмевне на туѓите лица. Уникатна ткаенина ќе ве натера да се истакнете во толпа на најмногу духовен начин. Совршено е за секој подарок да му даде на некој близок за време на Божиќната сезона. пиење. празничен. Божиќ. Празник. Смешно.

Спецификација

Избор на клиент