.

.

Детски графички маици со сунѓерки, 2-пакувања, големини 4- & плус

Детски графички маици со сунѓерки, 2-пакувања, големини 4- & плус

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Девојки 4-16 сунѓерски графички маици со 2 пакети. Стилско опуштено вклопување со странични отвори и има симпатична графичка печатење LOL Spongebob на двете маици. 2-пакетот вклучува една кошула со сунѓер и Патрик од предната страна и една кошула со печатење со боја на временска боја на сунѓер. 60% памук/40% полиестер - машинско миење; Графички мета; Мала тежина; Теј со краток ракав, лиценциран производ.

Спецификација

Избор на клиент