.

.

Активен резервоар за резервоарот без ракави на Avia без ракави

Активен резервоар за резервоарот без ракави на Avia без ракави

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Совршен фустан за симпатичен ден надвор, или да фрли пар шорцеви за велосипеди и тренингот. Погледнете облечени цел ден, додека останувате удобно со оваа ткаенина за влага. Перфорираните мрежни инсерти додаваат малку стил на ова парче и ви ја даваат додадената дишење. Завршено со детали за женски засолништа, овој фустан е задолжителен! Ултра-ласкави детали за заминување. Перфорирани вметнувања во мрежа. Тапи на половината. Назад парчиња. Женско разгорено дно. 85% полиестер, 15% спандекс. Машинско миење ладно, измијте со слични бои, не користете омекнувачи, само белило од хлор кога е потребно, суво суво ниско, ниско железо. Земја на потекло : Кина.

Спецификација

Избор на клиент