.

.

Синсинати Бенгалс Момци 4- МЕШ Краток 9K1BXFGFZ XS4 5

Синсинати Бенгалс Момци 4- МЕШ Краток 9K1BXFGFZ XS4 5

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Синсинати Бенгалс Момци 4-18 МЕШ Краток 9 K1 BXFGFZ XS4/5. Овие момчиња активни шорцеви од мрежа го карактеризираат омилениот тим на вашето дете. Овие се меки и удобни! Совршено за секој летен ден или да се дружите околу куќата во опрема на нивниот омилен тим. Супер меко и лабаво околу нозете за удобност. Џебови за дополнителна погодност. Овие шорцеви се изработени од полиестер и се машини што се перат. Совршено за секојдневно носење. Измешајте и одговарајте на нашиот широк спектар на стилови. Достапно во деца и младини во близина на вас. Синсинати Бенгалс Момци 4-18 МЕШ Краток 9k1bxfgfz. Шема за образец. Џебови. Еластична половината. 1% полиестер. Машина за перење. Увезени.

Спецификација

Избор на клиент