.

.

Печатениот маичка со кратки ракави на Georgeорџ Машки

Печатениот маичка со кратки ракави на Georgeорџ Машки

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Останете ветровито и додадете малку забавен, тропски стил на вашиот плакар со оваа кошула со копче од Georgeорџ. Направено од мек и лесен рајон со трајна ткаена измислица, оваа кошула со кратки ракави ќе ве натера да се чувствувате удобно и опуштено во сонцето. Предното затворање на целото копче ви дава различни опции; Копче за следниот обичен петок на работа или оставете ги првите неколку копчиња изгубени следниот пат кога ќе се опуштите покрај базенот или одморите во далечна земја. Исто така, има корисен џеб на градите и класичен јака. Оваа кошула со кратки ракави е достапна во разновидни стилови. Обидете се преку фармерки, карго шорцеви или шорцеви од табла за опуштена и обична облека што го отелотворува духот на летото. Georgeорџ е едношалтерски опсег за мажи кои сакаат да изгледаат добро без напор и носи безвременски, машки изглед ажуриран со современ стајлинг. Печатениот рајски рајски рајонски рајонски маж на Georgeорџ : 100% рајон. Копче надолу кошула. Ткаена измислица. Сеопфатна печатена шема. Затворање на предниот дел на копчето. Кратки ракави. Јака. Џеб на градите. Директно полите. Достапно во разновидни стилови. Машинско миење ладно, измијте со слични бои, само белило од нехлор кога е потребно, сува суво ниско, ниско железо.

Спецификација

Избор на клиент