.

.

Без граници на јуниори за печатење на ракав од капчиња

Без граници на јуниори за печатење на ракав од капчиња

DEN 271.84
Залиха
Достапно за нарачка

Капчиња со капчиња за лице, носи драма и романса на овој печатен врв од без граници. Мекиот и женски стил со целосен цветен принт, тоа е совршен избор за следната ноќ на датум, или само кога сакате да се забележите. Носете го со омилените фармерки и пар на страшни сандали. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : Пуловер со копче за клуч на задниот дел од вратот. Ракави : кратки ракави на Раглан. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ракав од чипка од капчиња, вратот и предниот дел; заоблен полите; печатење на сите. Јуниори капчиња ракав за цвеќиња од цвеќиња од без граници.

Спецификација

Избор на клиент