.

.

Аукфа дрво мансарда кревет со слајд и скала за деца, тинејџери и дете, модерен кревет со целосен мансарда, мултифункционален дизајн, дете со низок мансарда за деца с

Аукфа дрво мансарда кревет со слајд и скала за деца, тинејџери и дете, модерен кревет со целосен мансарда, мултифункционален

DEN 3519.84
Залиха
Достапно за нарачка

Димензија на пакетот : Ве молиме, погледнете ја спецификацијата. Димензии : Душекот не е вклучен. Број на пакети : Број на пакети : Број на пакети : 1. Им дава на секоја просторија искра на стил кој е модерен и безвременски . Потребно е одредено склопување, иако обезбедивме јасни упатства и алатки . Уживајте во многу долги години на релаксација и семејна забава, безбедна во овој прецизно дизајниран кревет за дрво платформа . Спецификации : Тип на производ : кревет за мансарда. Уште повеќе, овој производ пристигнува со комплет SLAT, не пропуштајте ја можноста да го однесете дома денес. Големина : Целосно.

Спецификација

Избор на клиент