.

.

Сет на голи домашни листови, микрофибер, дополнителни перници, Кал Кинг, светло сива

Сет на голи домашни листови, микрофибер, дополнителни перници, Кал Кинг, светло сива

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Голи домашни плочи од 6 парчиња, микрофибер, 2 дополнителни перници, Кал Кинг, светло сива боја 1800 сет на колекции доаѓа со 2 дополнителни перници и ги карактеризира нашите ексклузивни ултра-дишења на микрофибер предиво кои се лесни години пред натпреварот. Микрофибер предивите се познати по нивната уникатна јачина и издржливост и се двојно четкани за оптимална мекост. Beе бидете воодушевени од тоа колку се меки и луксузни овие листови, секој кревет заслужува сет. Тие имаат неверојатно кадифено чувство што е меко на допир, ќе се разбудите секое утро чувствувајќи се освежено и полно со енергија. Нашите чаршафи се отпорни на брчки, хипоалергични и отпорни на грини од прашина, одлични за оние кои се склони кон алергии! Ibrивописните бои нема да избледат, дури и по безброј миење. Машината што се пее, се суши брзо на суво суво. Не е потребно пеглање или комплицирано чистење! 6 парчиња сет на листови во Калифорнија Кинг вклучуваат 4 Кинг перници (20 "x 40"), 1 калифорниски крал вграден лист (72 "x 84" x 15 "џеб) и 1 крал рамен лист (108" x 102 "). Целосно еластично Опредениот лист е дизајниран да го прегрне вашиот душек длабоко до 15 инчи. Нашиот голи дома 6 парчиња, премиум постелнини сет е дизајниран со дишеност во умот за да обезбеди кадифен удобност и за летни и зимски ноќи. Искусете ја најновата технологија за постелнина со нашата уникатна хидро -Последни процеси за исклучителна мекост. Нашите долготрајни, трајни листови отпорни на дамки се направени да траат. Нашите постелнини за дишење на микрофибер е хипоалергичен и совршен за оние со алергии или астма. Нашите чаршафи се отпорни на брчки и нема да избледат, дури и по безброј миења. Истурете ги во машината за перење во ладна вода и смори се на тивок.

Спецификација

Избор на клиент