.

.

Едноставен модерен багажник за шишиња со самити - Заштитен анти -лизгачки браник силиконски ракав, сонце

Едноставен модерен багажник за шишиња со самити - Заштитен анти -лизгачки браник силиконски ракав, сонце

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Заштитете го вашиот едноставен модерен самит и шишиња со искачување од вдлабнатини со заштитниот багажник. Одлично за деца и возрасни! Направено за вас : Направено во повеќе димензии, малиот багажник за шишиња одговара на едноставен модерен самит 14oz, 18oz, 22oz шишиња и искачување 12oz, 17oz, 20oz и 24oz шишиња. Средното чизми за шише се вклопува со едноставен модерен самит 32oz и 40oz Самити шишиња и искачи 32oz шишиња со вода . Максимална заштита : Овој силиконски багажник е најдобриот начин да се спречат вдлабнатини, гребнатини и други несовршености на дното на шишето и е совршено за деца и Возрасните исто така . Прилагодете го вашето шише : Едноставниот модерен багажник е совршен начин за пристапување на шишето. Изберете боја што одговара на вашето шише или создадете уникатен изглед кој изразува кој сте.

Спецификација

Избор на клиент