.

.

Меки џемпер на вратот на диви Скај Јуниорс Ченил

Меки џемпер на вратот на диви Скај Јуниорс Ченил

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Хип, колкот Хорај, сезоната на џемпери е тука и тоа е најубавото време во годината. Влезете во удобноста со кадифен џемпер на диви Скај, ажуриран со модерен исмејувачки врат и капка раменици. Тоа е кадифен, мек и лесен за спарување со скоро ништо. Материјал : 100% полиестер. Грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Големина : Модел е 5'10 "и носи големина M. Fit : Опуштена. Тежина : средна тежина. Деколте : потсмев на вратот. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : Долги со ребрести манжетни и капки рамења. Ockебови : Ништо. Карактеристики Карактеристики. : Супер-мека ткаенина Ченил; акценти на Поил.

Спецификација

Избор на клиент