.

.

Мило мило за заптивката за заптивка за заптивка, вреќа за замрзнување, брои

Мило мило за заптивката за заптивка за заптивка, вреќа за замрзнување, брои

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

ВНИМАНИЕ : Ракувајте со топла торба со внимание. Не прегревајте ја содржината или торбата може да се стопи. Направени со помалку пластика* Но, без да се компромитираат квалитетот, овие вреќи со заптивка на Flexn заптивка се импресивно истегни, па дури и запечатуваат кога се претерани. Импресивно истегнати торби : Среќни вреќи за складирање на замрзнување на заптивката Flexn се протегаат за да се спречат рипчиња, протекувања, солзи и пукачки пломби да се заклучат подолго во свежината. Единствената шема на дијаманти помага да се спречат рипчиња и солзи и истегнување за да се спречи изгорот на замрзнувачот. За одмрзнување и загревање на храна : Отворете патент околу еден инч (2 или 3 см) за да се проветри, и ставете торба на чинија безбедна за микробранови.

Спецификација

Избор на клиент