.

.

Дизни Пиксар открива дека е изолирана тврда испружена чаша Оз - пакет

Дизни Пиксар открива дека е изолирана тврда испружена чаша Оз - пакет

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Донесете малку магија на денот на вашето дете со еден дизни изолирани тврдо изсипување на купот со зголемена апликација за придружник на реалноста која носи живот во живот некои од вашите омилени ликови за откривање на Дори! Најдобро, овие пили чаши ги имаат сите карактеристики што ги барате во одлична писка за вашето дете. Силиконскиот вентил е доказ за протекување за да помогне да се чуваат пијалоци во чашата и надвор од вашето малечко. Капакот на Sippy Cup има браник со капки за да помогне во спречувањето на кршење кога ќе слета на подот. Исто така, одлична чаша за транзиција исто така, со тврд испружен отпорен на залак што му овозможува на вашето дете да се навикне да пие од отворена чаша. Изолираните wallsидови на чашите одржуваат пијалоци поладни подолго, што го прави одлично за семејствата во движење. Подготвени да ги споделите насмевките? Едноставно скенирајте го кодот на дното на чашата со бесплатно споделување на апликацијата Smiles‚ñ; Потоа, гледајте како вашите омилени ликови магично се појавуваат со музика, звучни ефекти и анимации. Можете да направите забавна слика или видео од десно во рамките на апликацијата и потоа да ја споделите со вашите пријатели и семејство преку ролната на камерата. Апликацијата Share The Smiles‚ñ е бесплатна за преземање за уреди со Apple и Android. Забава со Дори : Скенирајте го дното на чашата и гледајте некои од вашите омилени пријатели магично се појавуваат, веднаш на чашата со симпатична анимација и забавна музика. Посветете ги насмевките : сликајте или видео од забавата. Вашето дете ќе се израдува додека се гледаат себеси со своите омилени ликови. И можете да споделите со пријателите преку ролната на камерата! Чувајте го кул : Изолираните wallsидови за чаши одржуваат пијалоци поладни подолго, што го прави одлично за семејствата во движење. да помогне во спречувањето на кршење. Доказ за Лек : Силиконскиот вентил спречува протекување и помага да се задржи пијалокот во чашата и надвор од вашето малечко. Направени без БПА.

Спецификација

Избор на клиент