.

.

Уникатни поволни цени, женски плус големина V вратот Руфл Краток ракав летен миди фустан

Уникатни поволни цени, женски плус големина V вратот Руфл Краток ракав летен миди фустан

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Овој цветен фустан за печатење се совпаѓа со Ruffle V-вратот и кратки ракави за да ве направи во едноставен и стилски изглед. Лесен фустан е совршен за оние безгрижни денови во пролет и лето. Генијален дизајн за шема V-вратот, еластична половината за вратоврска и фустан за ракави на шутли. Овој цветен печатен фустан со чевли со средни потпетици го покажува вашиот женски шарм од секој ден до плажа за да уживате во вашето слободно време. Совршено се совпаѓаат со тексас, велосипедска мото јакна или плетен кардиган за секој ден. Големина на телото на моделот : Висина : 5'7 ", Градите : 42 инчи, половината : 32 1/4 инчи, колк : 44 7/8 инчи, тежина : 180 фунти, моделот носи 1x.measurement (во инчи) меѓународно Големина - Подготвување на градите Ширина на рамото вкупна должина1x 48 3/8 15 7/8 - 412 X 51 5/8 16 1/2 - 41 3/83x 55 1/8 - - 17 1/4 - 41 3/44x 58 5/8 17 7/8 - 42 1/8 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени Plusенски плус големина V вратот кратки ракави летен миди фустан 100% Рејон. Увезен. Цветен принт. Руфл краток ракав. V врат. Летен цветен фустан. Повод : дневно, работа, одмор.

Спецификација

Избор на клиент