.

.

Acer Aspire 15,6 Ultrabook на екран на допир, Intel Core I I7-4500U, 750 GB HD, Windows 8, V7-582PG-74508G77TII

Acer Aspire 15,6 Ultrabook на екран на допир, Intel Core I I7-4500U, 750 GB HD, Windows 8, V7-582PG-74508G77TII

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Целосната тетратка Aspire V5 серија го комплетира вашиот мобилен животен стил со своите импресивни перформанси во неверојатно тенок дизајн- и по цена што можете да си ја дозволите! На само 1 "тенок и супер светло, лесно е да се завршат задачите, да се гледаат филмови, да скокаат на вашите социјални мрежи и повеќе каде и да сте! Кул карактеристики како Acer Instant Connect и Acer Clear.fi and Направете поврзување и споделување на медиумите лесно, така што вие може да се забавува и да остане продуктивен без дополнителни напори. Acer Aspire 15.6 "Ultrabook на екран на допир, Intel Core i7 i7-4500 U, 750 GB HD, Windows 8, V7-582 PG-74508 G77 TII со 8 GB DDR3 L SDRAM меморија, можете да се префрлите беспрекорно меѓу различни апликации без проблем. 15.6 "Екранот со 1366 x 768 Резолуција за резолуција филмови, игри и фотографии со импресивна јасност. Windows 8 OS паметно управува со вашиот хардвер и ефикасно работи рутински апликации. 750 GB вкупниот капацитет на HDD обезбедува доволно простор за чување на сите ваши документи и мултимедијална содржина. 6,50 часа. 6,50 часа. 6,50 часа. Батеријата обезбедува доволно време да ги извршите вашите рутински задачи.

Спецификација

Избор на клиент